Фрезеровані фасади

Фрезеровані фасади

Одним із популярних типів фасадів є фрезеровані  МДФ фасади. Вони виготовляються на основі МДФ із попереднім фрезеруванням на ЧПУ центрі.  Наведемо основні переваги та недоліки таких фасадів.

Переваги:

 1. Естетика та дизайн: Фрезерування додає унікальний та стильний вигляд фасадам, роблячи їх витонченими і створює неповторні інтер’єри.
 2. Різноманітність стилів: За допомогою фрезерування можна створювати різноманітні стилі та візерунки, що відповідають різним дизайнерським концепціям.
 1. Можливість виготовлення фасадів будь-якої форми: Фрезеровані фасади можуть мати будь-яку форму, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські задуми.
 2. Екологічність: МДФ є екологічно чистим матеріалом, який не виділяє шкідливих речовин.

Недоліки:

 1. Схильність до пошкоджень: Фрезеровані поверхні можуть бути менш стійкими до подряпин та пошкоджень порівняно з іншими видами фасадів та покриттів.
 2. Не відновлюється так легко: У випадку пошкоджень або подряпин, ремонт фрезерованих фасадів може бути більш складним порівняно з гладкими поверхнями або іншими типами покриттів.
 3. Вартість в порівнянні з іншими матеріалами: Фрезеровані МДФ фасади не можна вважати бюджетним варіантом. Їх вартість є достатньо високою через використання високотехногічних процесів та дороговартісного обладнання.

Отже фрезеровані МДФ фасади – це чудовий варіант матеріалу для кухні чи ванної кімнати для поціновувачів високої естетики та екологічності. Проте слід врахувати їх високу вартість та те що вони вимагають ретельного догляду.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ

Телефонуйте, пишіть, заходьте
  Ми працюємо:
  понеділок - п'ятниця, 11:00 - 19:00

  (зателефонуйте перед візитом, щоб домовитися про зустріч)

  Контакти
  Адреса: вул. Сахарова 43