Фурнітура для шафи-купе

Найпопулярнішими шафами сьогодні є шафи-купе, які мають цілий ряд переваг і практично не мають недоліки. Шафи-купе економлять простір, а також відрізняються місткістю і привабливим зовнішнім виглядом. Але на їх довговічність і функціональність в чималому ступені впливає фурнітура для шаф, на яку потрібно звертати особливу увагу при покупці меблів. Вся фурнітура для шаф-купе робиться з деревини і сталі, є міцною, довговічною і стильною і представлена ​​в наступному асортименті:

Брючниці – пристосування, які дозволяють зберігати штани в висячому вертикальному положенні, так щоб вони не пом’ялись. Брючниці кріпляться до однієї з боковин шафи і можуть бути як глухими, так і виїжджаючими, як висувний ящик. Спочатку цей вид фурнітури для шаф-купе може здатися необов’язковим, але насправді брючниці Виявляються просто незамінними і відмовитися від них стає неможливо.

Обувниці – спеціальні секції, якими оснащуються шафи-купе, і відрізняються від звичайних полиць тим, що НЕ збирають пил і забезпечують швидкий і зручний доступ до взуття. Важливим моментом є й те, що така меблева фурнітура для шаф надає їм сучасний стильний вигляд. Обувниці можуть кріпитися до стінок (однієї або обох відразу) або бути висувним, а також розрізняються за габаритами.

Висувні вішалки – призначені для зберігання одягу і зазвичай використовуються при маленькій глибині шафи. Від звичайних вішалок таку фурнітуру відрізняє те, що речі в цьому випадку розташовані паралельно дверцята.

Висувні ящики – дуже зручна меблева фурнітура для шаф-купе, призначена для зберігання дрібних речей, документів та іншого.

Тримачі для ременів і краваток – висувні або глухі пристрої, що кріпляться на боковини та для більшої економії простору часто встановлюються разом з брючницями.

Пантограф (ліфт для одягу) – невід’ємна частина сучасних моделей шаф-купе, призначена для розміщення одягу в самому верху шафи. Механізм оснащується ручкою, потягнувши за яку можна опустити або підняти штангу з розміщеним на ній одягом.

Це далеко не повний перелік фурнітури для шаф-купе. Існують також спеціальні розсувні системи дверей, тримачі для пилососа та праски, висувні сітки різного призначення і т. д. Але використовувати всі ці пристрої зовсім не обов’язково, потрібно вибирати потрібні для конкретного випадку.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ

Телефонуйте, пишіть, заходьте
    Ми працюємо:
    понеділок - п'ятниця, 11:00 - 19:00

    (зателефонуйте перед візитом, щоб домовитися про зустріч)

    Контакти
    Адреса: вул. Сахарова 43