Карго та висувні шафи на кухні

Висувні шафи-колони Карго

Карго це висувні сітки і кошики, а також металеві колони для вузьких високих пеналів. Наша компанія активно вживає всі ці пристрої при виготовленні кухонь, так як вони дозволяють:

Як і у випадках з іншими допоміжними механізмами, дизайнери нашої компанії індивідуально підбирають Карго, виходячи з потреб і побажань кожного конкретного замовника. Для цього використовується декілька різновидів таких систем, які відрізняються не тільки своїми габаритами і формою сіток, а й мають різне призначення.

Область застосування висувних шаф Карго

Ім’я фірми «Cargo», що випускає різні види висувних сіток, привласнили всій продукції і від інших виробників. Деякі мебльовики відносять до карго пристрої з вузькими сітчастими контейнерами, які монтуються в модулях з шириною фасаду 150-300 мм, інші вважають такими тільки висувні бутилочниці, а треті до даного класу відносять всі механізми з сітчастою конструкцією корпусу, які кріпляться до фасадів. Щоб уникнути плутанини, пропонуємо прийняти за основу останній варіант, тим більше – він найпоширеніший.

Карго можуть бути встановлені у відділенні нижньої бази кухонної гарнітури з шириною корпусу від 150 до 600 мм. Однак це НЕ означає, що при виготовленні меблів на замовлення потрібно обов’язково строго дотримуватися подібних стандартів відносно всіх розмірів. Існує ряд висувних механізмів (наприклад, карго з боковим кріпленням) і меблевих хитрощів, що допускають установку карго в тумбах з нестандартними габаритами. Залежно від розмірів і інших конструктивних особливостей ці висувні системи можуть бути використані для зберігання:

1. Пляшок – для ЦИХ цілей призначені так звані бутилочниці.
2. Рушників і миючих засобів – в цьому випадку використовуються вузькі однорівневі карго для відділень з внутрішньої шириною корпусу від 114 до 164 мм.
3. Ємність для сипучих продуктів і консервів – все це зручно зберігати в 2 або 3-х ярусних висувних корзинах з сітчастим дном.
4. Кухонної електропобутової техніки – як і у випадку зі зберіганням продуктів харчування для розміщення м’ясорубки, міксера та комбайна виділяють модуль з глибиною від 400 мм і шириною від 300 міліметрів.
5. Тарілок і чашок – таке шухляда являє собою своєрідну висувну сушку для посуду.
6. Гриль-інвентарю – якщо ви у себе на кухні вирішите встановити під духовою шафою місткий комплектний або висувний короб XXL від Hettich, то для зберігання решіток, шампурів і листів раціонально відвести модуль шириною всього 150 мм, Який зазвичай розташовують справа або зліва від печі.
7. Каструль, сковорідок і мисок – подібний посуд може бути компактно розміщено в 2 або 3-х карго, які призначені для монтажу в модулях з шириною корпусу від 350 до 600 мм.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ

Телефонуйте, пишіть, заходьте
    Ми працюємо:
    понеділок - п'ятниця, 11:00 - 19:00

    (зателефонуйте перед візитом, щоб домовитися про зустріч)

    Контакти
    Адреса: вул. Сахарова 43