Кухні без ручок на замовлення у Львові

Кухні без ручок

Елітні кухонні меблі, звичайно, просто зобов’язана відповідати високим світовим стандартам. Неперевершена якість меблів протягом багатьох років досягається шляхом ретельного відбору матеріалів, вивчення попиту, технологічного розвитку галузі. У цій роботі немає дрібниць, адже створення інтер’єру майбутньої кухні – процес творчий і динамічний.

Модульні кухонні системи з Німеччини та Австрії – це вершина інженерної думки. У них бездоганно поєднуються зовнішня привабливість меблевої конструкції і неодмінна її функціональність. Завдяки цілісній концепції, кухні можуть бути спроектовані в абсолютній відповідності з індивідуальним побажанням і потребам майбутнього клієнта. Саме такий похід дозволяє німецьким майстрам створювати воістину зручні і практичні кухонні меблі.

[rl_gallery id=”806″]

Останні актуальні тенденції у виробництві кухонь на замовлення все частіше акцентують увагу споживача на виняткових і неординарних особливостях архітектури нового часу. Свобода і легкість, відмова від умовностей і традиційних форм – ті риси, які невидимою ниткою об’єднують сьогодні зусилля багатьох талановитих дизайнерів.

Однією з таких свіжих ідей по праву можна вважати створення «кухні без ручок». Це зручно, стильно, економить купу часу та рятує від безлічі зайвих механічних операцій в процесі приготування їжі. І, що найголовніше, реалізувати дану модель кухні можливо шляхом включення в проект ряд незначних «смачних» доробок. Зупинимося на них детальніше.

Системи відкривання ServoDrive і TipOn для висувних ящиків надають нові шляхи для планування кухонь безручкового типу. Ця нова технологія реалізовує планування кухні з прямолінійним і частково аскетичним дизайном.

ServoDrive. Ця система працює виключно на основі пружин. Процес відкривання здійснюється в результаті дотику до поверхні. Спеціальний механізм з направляючими, що працює від акумулятора, відсуває шухляду шафи вперед в залежності від його завантаженості. При закриванні шухляди пружинна система автоматично знову затягується і блокується. Щоб уникнути шуму при закриванні скриньки передбачені додаткові амортизатори.

TipOn. Висувні ящики викочуються за стандартними схемами з відомим амортизатором. Процес відкривання здійснюється за допомогою виштовхування механізму, який вмонтований позаду ящика в шафі. Механічний привід спрацьовує в результаті дотику до фронту і відсуває шухляду вперед в залежності від її завантаженості. На завершення цього процесу важіль встає в своє початкове положення так, що ящик може вільно рухатися. Закривання ящика здійснюється в уже звичному порядку і підтримано втягується амортизатором.

Профільні ручки, ручки-виїмки, накладні ручки.

Все перераховане, як не дивно по функції – ручки, проте створені так, щоб бути не помітними на загальному тлі строгих лаконічних фасадів. Особливо привабливим варіантом «кухні без ручок» є використання прихованого профілю ручок. Дверцята і висувні елементи відкриваються за допомогою захвату фронту. Профільні ручки естетично розставляє акценти і підкреслює чисті архітектурні лінії. Горизонтальний профіль ручок проходить безперервно через бокові фронти, кутові деталі та обшивку задніх стінок. Високі шафи зручно відкриваються завдяки вертикально прихованого профілем ручок.

Ручки-виїмки – найпростіша форма в оснащенні систем зберігання безручкого типу. Вони, найчастіше, вмонтовуються під днищем, за фронтом і дозволяють, схопивши фронт знизу, відкрити дверцята.

Накладні ручки кріпляться інакше – на верхню частину фасаду, хороший варіант для тих, хто любить ручки, але не хоче псувати дизайнерський малюнок кухні.

Сучасні кухні, поза всяким сумнівом, технічно досконалі. З роками в значній мірі змінилися уявлення людей про затишок та ручну працю на кухні. У наші дні складно шокувати покупця чимось новим і незвичним, важко взагалі чимось здивувати. Дизайнери та майстри в Компанії «SMART Кухні» кожним своїм випущеним виробом намагаються цього домогтися.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ

Телефонуйте, пишіть, заходьте
    Ми працюємо:
    понеділок - п'ятниця, 10:00 - 19:00

    (зателефонуйте перед візитом, щоб домовитися про зустріч)

    Контакти
    Адреса: вул. Княгині Ольги 5А