Підйомні механізми фасадів на кухні

Підйомні механізми для кухонних фасадів
У наш час інженери-конструктори тісно співпрацюють з дизайнерами, щоб допомогти меблевим виробництвам створювати більш якісні і довговічні вироби та компоненти для них. Ця стаття розповість докладно про те, як закріплюються кухонні фасади та які підйомні механізми для цього краще підійдуть, а також про їх властивості та правильне використання. Все це допоможе вам вибрати найбільш відповідний варіант для вашої гарнітури.

Більшість людей навіть не уявляють, як величезні фасади можуть так легко кріпитися на крихітних механізмах і відкриватися так, як захоче власник гарнітури. Щоб цього домогтися потрібно з розумом підходити до вибору пристроїв підйому, для ваших фасадів.

Види механізмів

Для багаторівневих шаф відмінно підійдуть складні механізми підйому. Такі двері складаються з двох половинок і при її відкритті ці половинки згортаються рівно посередині. Слід пам’ятати, що при такому вигляді кріплення, потрібно перевіряти заздалегідь проміжок від шафи до стелі, інакше двері не зможуть відкриватися повністю (у випадку установки на верхній рівень);

Якщо шафа знаходиться високо, для неї підійде відкидний механізм. Коли двері відкривають, вона піднімається нагору і засувається над корпусом шафи;

Найчастіше бракує рівня огляду, але досить зручний вихід з положення – це вертикальна система підйому. Відкриваючи двері, вона піднімається нагору і при цьому залишається в вертикальному положенні. Таким чином, ми отримуємо комфортний доступ до вмісту ящика. Такий спосіб підходить для всіх видів навісних шаф на вашій кухні, але варто пам’ятати, що для верхнього ярусу необхідно виділити відстань до стелі довжиною еквівалентної висоті фасаду.

При малій кількості місця рекомендується використовувати поворотні механізми. Рівень, на якому вони будуть розташовуватися, не має особливого значення, так як при відкритті вони повертаються цілком наверх і НЕ вимагають додаткового місця.

Універсальним пристроєм кріплення можна назвати механізм підйомний механічний. За допомогою нього можна встановити фіксацію двері в абсолютно будь-якому положенні. Механізм ділиться на три типи:

Плавне і безшумне відкриття фасаду гарантують газові підйомні ліфти. Вони поділяються на такі види:

 1. Автоматичні. Двері відкриваються плавно наверх. Якщо шафа знаходиться досить високо може бути незручно у використанні через те, що цей тип конструкції не можна зафіксувати;
 2. Фрикційні (покрокові). Цей тип механізму можна зафіксувати на будь-якому рівні відкриття, що прибирає складності у використанні шафок, встановлених на великій висоті. З огляду на це, низьким людям пристрій підійде ідеально;
 3. Газові ліфти, які відкриваються вниз. Принцип роботи той же, як і в автоматичних, тільки тут двері відкриваються вниз. Дуже добре підходить для бару.

Ринок меблів перенасичений різними фірмами виробниками, але серед них яскраво виділяються один представник. Австрійська компанія Blum відома своїми підйомниками для дверей Aventos. Цей бренд славиться своєю надійністю та якістю.

Пристрої для підйому Aventos

Відома багатьом фірма Blum, яка була заснована в 1952 році, є однією з кращих виробників фурнітури. Товари австрійської фірми користуються великим попитом завдяки своїй якості та надійності в роботі. Одне з найкращим її творінь – це підйомний механізм Aventos. Він надійно виконує покладені на нього завдання. Найважчий фасад для пристрою НЕ складе проблем і за допомогою нього двері будуть працювати безшумно, і  як по маслу будуть закриватися і відкриватися. Одне з найбільш яскраво виражених його якостей – це здатність зафіксуватися в будь-якому місці при відкритті, завдяки особливій системі і еластичним рухам. Австрійська фірма надала величезний асортимент товарів, завдяки чому можна підібрати механізм під будь-яку кухонну гарнітуру. Для того щоб монтувати підйомний пристрій не потрібно ніяких особливих навичок і інструментів, а впорається з цим завданням зможе кожен. Також слід підкреслити, що термін служби ЦИХ підйомників більше 20 років.

Види механізмів

Фірма Blum випускає майже всі види підйомних механізмів. При виборі механізму потрібно орієнтуватися на формулу: висота (корпусу) * вага (фасаду) = потужність. Таким чином, можна визначити навантаження, яке зможе витримати пристрій інакше воно може НЕ винести масу фасаду. Щоб грамотно зрозуміти, яку модель підйомника вибрати, нижче йдуть приклади під кожен з типів підйомників.

Моделі пристроїв

Aventos HF. Цей тип пристрою відноситься до складних підйомних механізмів. Призначений в основному для навісних шаф середнього і великого розмірів зі складними дверима. Максимальна висота шафи повинна бути в межах від 480 і до 1040 мм, а ширина 1800 мм. Вага самих дверей повинен бути не більше 14 кг і при цьому заглиблюватися корпус конструкції може на 278 мм. Підйомники цієї моделі можуть використовувати як дерев’яний фасад, так і з рамою з алюмінію будь-якого розміру. Перед вибором такої моделі підйомника, потрібно обчислити довжину важеля, який залежить від висоти дверей і зважити сам фасад. Відмінні риси Aventos HF порівняно з іншими підйомника – це чотири види телескопічних важелів і три типи механізмів (силових).

Aventos HS. Відноситься до категорії відкидних механізмів. Пристрій чудово підійде для великих кухонних шаф, тому як при відкритті відкидає двері акуратно над корпусом модуля. Необхідна висота для такої моделі дорівнює 350 – 800 мм, а максимально доступна ширина 1800 мм, та найменша глибина 278 мм. При цьому підйомник може витримати вагу до 22 кілограм. Механізм підходить для фасадів, виконаних з дерева і алюмінієвою рамою. Всього ця модель має дев’ять різних механізмів і один набір важелів.

Aventos HL. Модель є вертикальним видом підйомного механізму. Підходить для високих і середніх видів фасадів, якщо вище конструкції буде ще одна шафа, то нічого страшного не станеться, завдяки особливому механізму відкриття. Пристрій при відкритті дверей, піднімає її вертикально і таким чином, надає максимальний доступ до речей на вашій полиці. Щоб підйомник міг виконувати правильно свою роботу висота у корпуса повинна бути 300 – 580 мм, а ширина 1800 мм. Максимально дозволена вага дверей 20 кг при мінімальній глибині модуля 278 мм. Як і інші версії механізмів, ця модель підходить для дверей з дерева та рами з алюмінію.

Aventos HK. Належить до поворотного виду механізмів. Добре підійде для верхніх рівнів розташованої поблизу стелі. Висота для таких механізмів в районі 205 – 600 мм, а ширина у корпуса повинна бути близько 1800 мм при глибині 261 мм. Вага фасаду не повинна перевищувати 12 кг. У Aventos HK є 4 види механізму, що робить його універсальним для всіх видів конструкцій. Розробники цієї моделі придумали особливий додаток під назвою Tip-on, за допомогою якої досить натиснути на одну кнопку для відкриття дверей. Для маленького типу гарнітури доступна версія Aventos HK-S. Вона менше за обсягом і тому володіє меншою потужністю. Можлива висота для такої моделі 205 – 400 мм, а глибина 240 мм. При цьому витримує до 7 кг ваги. Як і всі попередні типи підйомних механізмів, вона підходить для дерев’яних дверей з рамою, виконаної з алюмінію.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ

Телефонуйте, пишіть, заходьте
  Ми працюємо:
  понеділок - п'ятниця, 11:00 - 19:00

  (зателефонуйте перед візитом, щоб домовитися про зустріч)

  Контакти
  Адреса: вул. Сахарова 43