Підсвітка для шаф купе

Підсвічування для шафи-купе – це відмінний спосіб одним пострілом вбити двох зайців: оригінально задекорувати інтер’єр і поліпшити функціональність меблів. І якщо з прикрасою все більш, ніж зрозуміло, то поліпшення експлуатації полягає в тому, що в шафі з додатковим освітленням набагато легше шукати потрібні речі і предмети. Поговоримо про те, які світильники встановлюються в меблів і яким чином можна їх змонтувати.

Основні види

Галогеновий світильник. Своєрідний класичний варіант, так як використовується найбільш часто. Сьогодні можна вибрати вподобаний з безлічі цікавих варіантів, по дизайну вони можуть бути поодинокі і комплексні, з круглим або трикутним корпусом. Для декорування і освітлення використовують кілька світильників, які встановлюються так, щоб світло було направлено строго вертикально. Так краще освітлюються всі внутрішні секції. За типом вимикача можна встановити галогенову під світку з винесеним ключем, тобто зі звичайним ручним вимикачем, або вибрати дуже зручну функцію – автоматична система з контролем руху: освітлення активується при відкривання дверей і гасне при закритті стулки.

Світодіодний світильник. Більш сучасна технологія, яка вже отримала визнання багатьох користувачів. Підсвічування для шафи-купе на основі світодіодів відрізняється економічністю: на відміну від лампи розжарювання, вони споживають в 10 разів менше електроенергії. Світодіоди служать близько 50000 годин, цим не може похвалитися жодна лампа іншої конструкції. Спектр освітлення діодів максимально наближений до сонячного спектру, а значить, створюють найбільш природний тип світла, який НЕ мерехтить і НЕ подразнює очі.

Люмінісцентні лампи. Для декорування інтер’єру використовуються рідко. Можуть бути виконані як компактні або лінійні трубки. Люмінесцентний світильник відрізняється дуже низьким енергоспоживанням. Однак мінусів у такого типу освітлення набагато більше: вони тендітні, мають неестетично зовнішній вигляд, вміст ртуті всередині вимагає особливої ​​процедури утилізації після закінчення експлуатації, мають низьку стійкість до механічних пошкоджень.

Як встановлюється підсвічування для шафи-купе

Друге важливе питання після вибору типу освітлення – яким чином вмонтувати лампи в структуру шафи. Існує два основних типи установки: врізання і накладання.

Виразне меблеве освітлення відрізняється тим, що для їх установки в шафі вирізаються спеціальні отвори, куди і встановлюються світильники. За типом освітлення для врізного монтажу найчастіше використовують галогенові і світодіодні лампи. Такий спосіб установки дозволяє трохи заощадити фінанси за рахунок покупки доступних ламп, але вам доведеться ушкоджувати шафу, при цьому зробити це необхідно максимально точно по корпусу підсвічування.

Накладне підсвічування для шафи-купе відрізняється більш високою потужністю і продуктивністю. Вона не вимагає попереднього вирізання спеціальних пазів, накладні лампи можуть бути за бажанням зняті і встановлені інші. За типом корпусу це можуть бути круглі, трикутні або прямокутні світильники, поодинокі або поєднанні стрічки. Найбільш популярним серед накладних типів підсвічування є світодіоди, які випускаються у вигляді самоклеючих стрічок.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ

Телефонуйте, пишіть, заходьте
    Ми працюємо:
    понеділок - п'ятниця, 11:00 - 19:00

    (зателефонуйте перед візитом, щоб домовитися про зустріч)

    Контакти
    Адреса: вул. Сахарова 43