Кухонні фартухи зі скла

Скло це відмінна заміна плитки та інших матеріалів, широко використовуваних для оформлення ділянки стіни робочої поверхні кухні або фартуха.

Дизайнери пропонують різноманітні рішення для панелі зі скла.

Розглянемо основні варіанти:

Безбарвне скло без малюнка. Буває двох видів: матове і прозоре. Прозоре скло використовується в основному для захисту забарвленої або обклеєній шпалерами або папером стіни від вологи та жиру. З точки зору декору, воно зручно тим, що не дає відблисків та не кидається в очі.

Більш цікавим буде матовий варіант, що дає менше відблисків. Поверхня може бути гладкою і фактурною.

1. Ще однією варіацією буде фотодрук на склі. Найпопулярніший вид панелі на зараз. Вони називаються скіналі. Перевага даної методики краса і довговічність. Малюнок наноситься УФ-чорнилом на зворотну сторону скла. Він не вигорає та не боїться вологи. Дуже ефектно виглядає об’ємний малюнок з 3D ефектом. Однак такий спосіб буде коштувати дорожче, ніж безбарвне або забарвлене скло.
2. Красиво і при цьому ненав’язливо буде виглядати однотонно пофарбований кольоровий скляний фартух. Внутрішня поверхня скла забарвлюється спеціальною фарбою, потім панель проходить термообробки. Даний вид довговічний, палітра фарб різноманітна.
3. Дизайн панелі з малюнком на декоративній вініловій плівці. Цей спосіб не такий дорогий як фотодрук. Плівку наклеюють на внутрішню частину скла, яке захищає зображення від забруднень, високих температур і вологи. Але Згодом можлива деформація плівки.
4. Триплекс або багатошарове скло різної товщини. Між двох шарів скла запечатується зображення. Перевагою даного методу є надійність захисту малюнка: якщо впливати на скло воно НЕ розіб’ється, а піде тріщинами. До недоліків можна віднести велику товщину, ніж у інших фартухів і дорожнечу.
5. Дуже стильним варіантом буде дзеркальний фартух. Створюється для розширення простору, нестандартний візуальний ефект. Відмінно буде виглядати дзеркальна плитка з піскоструминної обробкою і частковим матуванням.

Дизайнери радять скляну панель для оформлення маленької кухні. Ефект відображення призводить візуальне розширення простору. Якщо скло глянсове, то крім цього відбувається світлове відображення і приміщення робиться світліше.

Перспективу простору додадуть поміщені під скло картини міста або зображення природи. Це візуально розсуне кордони, для малогабаритної кухні.

Плюси і мінуси фартуха для кухні зі скла

Розглянемо основні плюси і мінуси фартуха для кухні зі скла.

Отже, плюси:

Мінуси скляній панелі:

Необхідно уважно підходити до замовлення. Кожен з них є неповторним, тому гранично важливо не помилитися з розміром. Згодом, якщо у вимірах була помилка, виправити замовлення буде не можливо. Потрібно буде робити новий. І доведеться платити двічі.

У скляній панелі досить складно вирізати отвори для розеток. Ціна панелі буде залежати також від цього фактора.

Дістати предмет, що впав між кухонною панеллю і стіною важко. Для цього треба буде її знімати.

Тому отворів повинно бути якомога менше.

Зверніть увагу на установку. При неправильному монтажі з внутрішньої сторони буде накопичуватися конденсат.

Якщо робоча зона кухні дуже довга, фартух складатиметься з кількох частин. Будуть стики.

Стіна, на яку встановлюється панель, повинна бути максимально рівною, інакше скло може тріснути.

У мінуси часто відносять те, що на склі добре видно сліди від пальців, жир та бруд. Гігієна на кухні дуже важлива. І якщо забруднення не видно, не означає, що його немає. Мити поверхню в будь-якому випадку необхідно. Єдина заборона – на чистячи порошки, вони подряпають панель. Використовуйте ганчірочку і будь-який засіб для скляних поверхонь, тоді фартух прослужить вам дуже довго.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ

Телефонуйте, пишіть, заходьте
    Ми працюємо:
    понеділок - п'ятниця, 11:00 - 19:00

    (зателефонуйте перед візитом, щоб домовитися про зустріч)

    Контакти
    Адреса: вул. Сахарова 43