Як спланувати шафу купе

Щоб самостійно грамотно спланувати шафу купе або будь-який інший меблевий виріб необхідний досвід і навички. У професійному середовищі конструкторів з проектування меблів необхідний досвід не менше 2-х років, щоб грамотно і без помилок спроектувати меблі.

Продумати майбутній виріб, визначитися зі структурою, формою і змістом шафи купе можна і без участі фахівця-це заощадить Ваш час і сили при розмові з виїзним майстром.
Отже, шафа купе, як і будь-який інший меблевий виріб, складається з даху, двох зовнішніх бокових, підлогового листа, під яким може бути встановлений цоколь висотою 5-7 см з ДСП і внутрішнього наповнення (полиці, перегородки, штанги, аксесуари і т. д.)

Цоколь грає як декоративну роль, так і конструктивну – при нерівностях підлог монтажники підпилюють його під ухил підлоги, тим самим надають стійкість і вертикальність шафі купе, що позитивно відбивається на відкривання дверей купе.

В якості задньої стінки застосовується ДВП 3 мм (оргаліт). Він виготовляється з дерев’яних волокон, часто з деревною фактурою. Зі зворотної сторони він шорсткий, з іншого гладкий (лицьова сторона). Він прибивається спеціальними цвяхами по задніх крайках всіх панелей. Деякі фабрики використовують спеціальні пази за внутрішнім наповненням в зовнішньому каркасі шафи купе, куди вставляється оргаліт.

Якщо потрібні світильники, то дах виноситься вперед ще на 10-15 см і в неї, попередньо просвердливши отвори, монтуються галогенові світильники. Трансформатор, як правило, встановлюють або на дах шафи, або у верхній антресолі.

Більшість шаф купе за індивідуальними розмірами замовляються, як правило, вбудованими (у нішу, без бічних, даху і підлоги, тільки двері і внутрішнє наповнення), або напів-вбудованим, тобто замість якого-небудь зовнішнього елемента (даху, підлоги, бічних, задня стінка) використовуються стіни, стелю, підлогу приміщення.

Вбудовані меблі мають ряд переваг над корпусними виробами.

По-перше, немає ніяких щілин і зазорів між шафою і стінами приміщення, де роками накопичується пил.

По-друге, виріб коштує дешевше, тому що відсутні великі листи панелей зовнішнього каркаса (бічні панелі, дах, підлогу).

По-третє, використовується весь внутрішній простір шафи купе. У корпусних меблів технологічні зазори між шафою і стінами зменшують корисну площу.

По-четверте, вбудована шафа виглядає монолітно зі стінами приміщення.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ

Телефонуйте, пишіть, заходьте
    Ми працюємо:
    понеділок - п'ятниця, 11:00 - 19:00

    (зателефонуйте перед візитом, щоб домовитися про зустріч)

    Контакти
    Адреса: вул. Сахарова 43